
Кухонна мийка Franke Smart SRX 120 (122.0739.594) нерж. сталь - монтаж під стільницю - полірована
13 719 ₴
- В наявності
- Код: 122.0739.594
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Smart SRX 120 (122.0739.594) нержавіюча сталь - монтаж під стільницю - полірована
- Модельний ряд: Smart
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вигляд: 2 чаша без крила
- Тип монтажу: під стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 2
- мін. ширина шафи мм: 900
- Габаритні розміри мм: 762х447
- Розмір основної чаші мм: 340х400 глибина 180
- Розмір додаткової чаші мм: 340х400 глибина 180мм
- Матеріал: Сталь AISI 304 / Нержавіюча сталь
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 10років
- Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Тип поверхні | Полірована |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 447 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 762 мм |
| Ширина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 900 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування крила | Не обертається |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 719 ₴

