
Мийка кухонна під стільницю з нержавіючої сталі Fanke Maris MRX 110-70 - монтаж під стільницю
15 249 ₴
- В наявності
- Код: 122.0719.936
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-70 (122.0719.936) з нержавіючої сталі - монтаж під стільницю полірована
- Модельний ряд:Maris
- Матеріал: Нержавіюча сталь AISI 304
- Вигляд: 1 чаша без крила
- Тип монтажу: під стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- мін. ширина шафи мм: 800
- Габаритні розміри мм: 740х440
- Розмір основної чаші мм: 700х400 глибина 180
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 24 місяці
- Гарантія виробника: 10років
- Країна виробник: Швейцарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Полірована |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 740 мм |
| Довжина чаші мийки | 700 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 800 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 249 ₴


