
Індукційна електрична варильна поверхня Franke Smart FSM 804 I B BK (108.0606.110) Чорне скло
24 225 ₴
- В наявності
- Код: 108.0606.110
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна електрична варильна поверхня Franke Smart FSM 804 I B BK (108.0606.110) Чорне скло
- Модельний ряд: Smart
- Тип поверхні: індукційна
- Колір: чорний
- Розмір: 770х510мм
- Монтажний виріз: 750х480мм
- Тип управління: сенсорне
- Кількість зон нагріву: 4
- Таймер: так
- Подвійна зона: ні
- Рівні потужності: 9+бустер
- Потужність конфорок: 1 x Ø145 мм - 1200 W (1600 W Booster), 1 x Ø 210 мм - 2100 W (3000 W Booster), 1 x Ø180 мм - 1800 W - 1 10 W (2100 W Booster)
- Функції: таймер для всіх зон нагріву
- функція швидкого нагріву Booster
- функція об'єднання двох зон Bridge
- спеціальна функція Плавлення
- спеціальна функція Підтримка кипіння
- спеціальна функція Підтримка тепла
- Кількість бустерів: 4
- Максимальна потужність бустера 3000W
- Загальна потужність 7,2 кВт
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 750 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість конфорок з овальною зоною нагріву | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 225 ₴




