
Газова варильна поверхня Franke Smart FHSM 755 4G DC ON E (106.0670.111) Онікс
22 287 ₴
- В наявності
- Код: 106.0670.111
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Franke Smart FHSM 755 4G DC ON E (106.0670.111) Онікс
- Модельний ряд: Smart
- Тип поверхні: Газова
- Колір: Чорна
- Розмір: 730х510мм
- Монтажний виріз: 560х480мм
- Кількість зон нагріву: 5
- Система підпалу: Автоматична, вбудована в ручки
- Пальники: Енергозберігаючі+WOK "подвійна корона" із симтемою газконтроль
- Газ: природний/зріджений
- Потужність конфорок: Стандартна 2х1,75кВт, Подвійна корона 3,3кВт, Допоміжна 1,0кВт, Стандартна 3кВт
- Країна виробник: Італія
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Кількість конфорок двоконтурних | 1 |
| Кількість конфорок з овальною зоною нагріву | 0 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 287 ₴




