
Кухонна витяжка Franke Turn FTU 3805 XS LED0 (335.0518.748) нерж. сталь настінний монтаж, ∅ 37 см
21 981 ₴
- В наявності
- Код: 335.0518.748
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Franke Turn FTU 3805 XS LED0 (335.0518.748) нерж. сталь настінний монтаж, ∅ 37 см
- Тип: настінна, похила
- Ширина витяжки: 37см
- Кількість швидкостей: 3+інтенсивний режим
- Рекомендована відстань від варильної поверхні: 650 мм від електричної / 650 мм від газової
- Тип управління: Електронне Soft Touch
- Продуктивність згідно DIN IEC 6159 макс.: 500 м³/год.
- Вільний вихід повітря: 1035 м³/год.
- Рівень шуму (Дб) згідно DIN EN 60704-3 хв: 52дБ
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 макс.: 68дБ
- Потужність двигуна (Вт): 250
- Загальна потужність (Вт): 254
- Освітлення (Вт): LED 2х2
- Розмір вихідного отвору: 150мм
- Клас споживання електроенергії:
- Живлення: 220-240В, 50Гц
- Вугільний фільтр: не в комплекті (112.0016.756)
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Продуктивність витяжки | 1035 куб.м/год |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 370 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 453 мм |
| Мінімальна висота | 890 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 981 ₴

