
Посудомийна машина Franke FDW 4510 E8P E (117.0616.305) 45 см
33 915 ₴
- В наявності
- Код: 117.0616.305
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посудомийна машина Franke FDW 4510 E8P E (117.0616.305) 45 см
- Тип керування: електронне
- Кількість комплектів посуду: 10 к-т
- Тип дисплея: Цифровий
- Світло на підлогу: ні
- Система сушіння: статична
- Список програм: Еко, Авто Інтенсивне миття, Авто Змішане миття, Кришталь, Прискорене 30', Швидке миття та сушіння, тихе миття, Санітарне та гігієнічне, Попереднє миття
- Можливість використання таблеток: Так
- Можливість відкладеного запуску: 12 годин
- Половинне завантаження: Multizone
- Кількість кошиків: 2+1
- Верхній кошик змінної висоти:Так
- Система захисту від протікання: Aquastop
- Рівень шуму, дБ: 47
- Клас енергоефективності (новий стандарт): Е
- Клас миття: А
- Клас сушіння: А
- Довжина електричного кабелю: 130см
- Напруга: 220-230Вт
- Струм: 10А
- Частота струму: 50Гц
- Номінальна потужність підключення: 1900Вт
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Використання засобів 3 в 1" | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Відстрочка старту | Так |
| Датчик рівня води | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 12 годин |
| Можливість регулювання висоти верхньої корзини | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Промінь на підлозі | Ні |
| Сенсор чистоти води | Так |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Споживання води | 9 л |
| Тип захисту від протікання | повна |
| Функція автовідключення | Так |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 820 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 915 ₴



