
Кухонний змішувач із підключенням до фільтру води Franke Atlas Clear Water (120.0179.978) Нержавіюча сталь полірована
14 229 ₴
- В наявності
- Код: 120.0179.978
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач із підключенням до фільтру води Franke Atlas Clear Water (120.0179.978) Нержавіюча сталь полірована
- Монтажний отвір: 35мм
- Кут обертання: 360°
- Висота змішувача: 289,5мм
- Висота виливу: 256,5 мм
- Довжина виливу: 214мм
- Картридж: керамічний, ∅ 35 мм
- Тип підведення: гнучкі шланги 600 мм
- Тип змішувача: поворотний вилив, фільтрована вода
- Тип виливу: поворотний вилив
- Аератор: знімний, багаторівневий, із системою економії води
- Тип управління: два важелі: лівий для фільтрованої води, правий для холодної та гарячої води
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | Врізний |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Підключення до фільтра | Так |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 289 мм |
| Висота виливу | 256 мм |
| Довжина виливу | 214 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 229 ₴





