
Кухонна витяжка Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295) Чорне скло
13 515 ₴
- В наявності
- Код: 330.0573.295
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295) Чорне скло
- Тип: настінна: похила
- Ширина витяжки: 90см
- Кількість швидкостей: 3
- Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 мм від електричної / 450 мм від газової
- Тип управління: Cенсорне управління Touch Control
- Продуктивність згідно DIN IEC 6159 макс.: 600 м³/год.
- Вільний вихід повітря: 1000 м³/година
- Рівень шуму (Дб) згідно DIN EN 60704-3 хв: 45дБ
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 макс.: 63дБ
- Потужність двигуна (Вт): 140
- Загальна потужність (Вт): 142
- Освітлення (Вт): LED 1х2
- Розмір вихідного отвору: 150мм
- Клас споживання електроенергії:
- Живлення: 220-240В, 50Гц
- Вугільний фільтр: купується окремо арт. 112.0016.755
- Багаторазовий вугільний фільтр: 112.0174.994
- Високоефективний вугільний фільтр: 112.0174.995
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 898 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інтенсивний режим роботи | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Максимальний час установки таймера | 5 хв |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Таймер | Так |
| Фільтр | вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 385 мм |
| Максимальна висота | 790 мм |
| Мінімальна висота | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 515 ₴







