
Кухонний змішувач Franke Smart Glenda з витяжним виливом та ламінарним потоком води Нержавіюча сталь
10 659 ₴
- В наявності
- Код: 115.0706.986
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач Franke Smart Glenda з витяжним виливом та ламінарним потоком води (115.0706.986) Нержавіюча сталь
- Монтажний отвір: 35мм
- Кут обертання: 180°
- Висота змішувача: 300мм
- Висота виливу: 266мм
- Довжина виливу: 180мм
- Картридж: керамічний, ∅ 35 мм
- Тип підведення: Гнучкі шланги 600 мм
- Тип змішувача: витяжний вилив, ламінарний потік
- Тип виливу: поворотний, виносний армований гнучкий шланг
- Аератор: знімний, багаторівневий, із системою економії води та зменшенням відкладання нальоту
- Тип управління: один важіль
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Висувний вилив | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | Врізний |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Висота виливу | 266 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 659 ₴





