
Кухонна мийка Franke Urban UBG 610-56 (114.0701.786) гранітна - колір Онікс - (пластиковий коландер у к-ті)
10 914 ₴
- В наявності
- Код: 114.0701.786
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Urban UBG 610-56 (114.0701.786) гранітна - врізна - колір Онікс - (пластиковий коландер в комплекті)
- Модельний ряд: Urban
- Матеріал: Граніт\Fragranite
- Вигляд: 1 чаша
- Тип монтажу: на стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- мін. ширина шафи мм: 600
- Габаритні розміри мм: 560х500
- Розмір основної чаші мм: 503х425 глибина 230
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення, сифон, коландер
- Гарантія: 10років
- Країна виробник: Словаччина
- купити мийку франку недогого.
- купити гранітну мийку ubg 610-56
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зверху |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Довжина чаші мийки | 503 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 560 мм |
| Ширина чаші мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Так |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 914 ₴


