
Кухонна витяжка Franke Flexa FTC 632L BK (315.0547.798) колір чорний вбудована телескопічна, 60 см
5 202 ₴
- В наявності
- Код: 315.0547.798
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Franke Flexa FTC 632L BK (315.0547.798) колір чорний вбудована телескопічна, 60 см
- Тип: телескопічна
- Ширина витяжки: 60см
- Кількість швидкостей: 3
- Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 мм від електричної / 650 мм від газової
- Тип управління: повзункове
- Продуктивність згідно DIN IEC 6159 макс.: 310 м³/год.
- Вільний вихід повітря: 518 м³/година
- Рівень шуму (Дб) згідно DIN EN 60704-3 хв: 57дБ
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 макс.: 67дБ
- Потужність двигуна (Вт): 125
- Тиск (Па): 183
- Ефективність фільтрації жиру: 75,1%
- Освітлення (Вт): 2х4
- Розмір вихідного отвору: 120мм
- Клас споживання електроенергії: D
- Живлення: 220-240В, 50Гц
- Вугільний фільтр: не входить до комплекту (112.0564.564)
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 520 куб.м/год |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 598 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Максимальна висота | 175 мм |
| Мінімальна висота | 135 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 4 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Фільтр | жировій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 202 ₴

