
Духова шафа з функцією парового очищення Franke Smart FSM 86 H XS (116.0605.990) скло, колір чорний/нерж.сталь
26 061 ₴
- В наявності
- Код: 116.0605.990
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа з функцією парового очищення Franke Smart FSM 86 H XS (116.0605.990) скло, колір чорний / нержавіюча сталь
- Бренд: Franke
- Модельний ряд: Smart
- Тип духовки: електрична
- Тип: вбудована
- Колір: чорний/нержавіюча сталь
- Внутрішній об'єм л: 71
- Клас енергоспоживання: А
- Тип інтерфейсу: електромеханічний
- Колір дисплея: білий
- Таймер: програмований
- Дверні петлі: плавне закривання
- Охолодження: тангентальне
- Комплектація: 1 деко, 1 глибоке деко, 2 грати, телескопічні напрямні для 1-го рівня
- Потужність підключення: 2750Вт
- Країна виробник: Польща
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Матеріал фасаду | Скло/нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 583 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Годинник | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 2 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Охолодження дверцят духовки | Так |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Приготування на пару | Ні |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 061 ₴




