
Подрібнювач харчових відходів Franke Elite Slimline SLIM 50 потужність 0.5 к.с
10 710 ₴
- В наявності
- Код: 134.0715.098
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подрібнювач харчових відходів Franke Elite Slimline SLIM 50 (134.0715.098) потужність 0.5 к.с
- Потужність двигуна: 0,5 к.с. 370W
- Об'єм камери подрібнення: 0,86 л
- Швидкість обертання диска: 2600 об.
- Безперервна подача: Так
- Система зниження шуму: Так
- Пневматична кнопка: Так
- Система подрібнення: Twist Force Balance
- Захист від заклинювання: Так
- Комфорт: Система шумоізоляції, антимікробний захист камери подрібнення, система монтажу з трьома болтами, інтегрований пневмовиключатель, кнопка перезапуску у фронтальній частині.
- Комплектація: Кнопка пневмовиключателя у виконанні хром, гумова вставка для захисту від розбризкування, клапан перекривання зливу води.
- Розміри: 160мм, висота 361мм
- Рівень шуму: 40-45дБ
- Вага: 7,75 кг
- Країна провидець: Китай
- Гарантія: 24 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Система шумозниження | Так |
| Спосіб завантаження | Безперервне завантаження |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Антикорозійне покриття | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Матеріал камери | Нержавіюча сталь |
| Матеріал подрібнювального диска | Нержавіюча сталь |
| Можливість підключення до посудомийній машині | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 361 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 710 ₴









