
Кухонна витяжка Franke Flexa FTC 612 XS LED1 (315.0532.375) неірж. сталь/вбудована телескопічна сталь, 60 см
6 681 ₴
- В наявності
- Код: 315.0532.375
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Franke Flexa FTC 612 XS LED1 (315.0532.375) неірж. сталь/сіра емаль вбудована телескопічна, 60 см
- Тип: телескопічна
- Ширина витяжки: 60см
- Кількість швидкостей: 3
- Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 мм від електричної/650 мм від газової
- Тип керування: повзункове
- Продуктивність згідно з DIN IEC 6159 макс.: 420 м3/год
- Вільний вихід повітря: 702 м3/год
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 хв: 57дБ
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 макс.: 69дБ
- Потужність двигуна (Вт): 140
- Тиск (Па): 173
- Ефективність фільтрації жиру: 75,1%
- Освітлення (Вт): 2х4
- Розмір вихідної отвору: 150/120мм
- Клас споживання електроенергії: D
- Живлення: 220-240В, 50Гц
- Вугільний фільтр: не входить до комплекту (112.0067.942)
- Гарантія: 2 роки
- Країна-виробник: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 702 куб.м/год |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 598 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Мінімальна висота | 135 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 4 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Фільтр | жировій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 681 ₴

