
Кухонна витяжка Franke Inca Smart FBI 705 PLUS (305.0599.544) неірж. сталь полірована вбудована повністю,
9 333 ₴
- В наявності
- Код: 305.0599.544
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Franke Inca Smart FBI 705 PLUS (305.0599.544) неірж. сталь полірована вбудована повністю, 70 см
- Тип: вбудована
- Ширина витяжки: 70см
- Кількість швидкостей: 3
- Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 мм від електричної/650 мм від газової
- Тип керування: електромеханічний слайдер
- Продуктивність згідно з DIN IEC 6159 макс.: 580 м3/год
- Вільний вихід повітря: 970 м3/год
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 хв: 56дБ
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 макс.: 70дБ
- Потужність двигуна (Вт): 125
- Загальна потужність (Вт): 127
- Ефективність фільтрації жиру: 75,1%
- Освітлення (Вт): 2х1
- Розмір вихідної отвору: 150мм
- Клас споживання електроенергії: В
- Живлення: 220-240В, 50Гц
- Вугільний фільтр: не входить до комплекту
- Гарантія: 2 роки
- Країна-виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 970 куб.м/год |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 702 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 800 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 286 мм |
| Мінімальна висота | 338 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Фільтр | жировій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 333 ₴

