
Змішувач Franke Lina з висувним виливом (115.0626.083) бежевий
5 202 ₴
- В наявності
- Код: 115.0626.083
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач Franke Lina з висувним виливом (115.0626.053) Чорний матовий
- Монтажний отвір: 35мм
- Кут обертання: 150°
- Висота змішувача: 360мм
- Висота виливу: 185мм
- Довжина виливу: 215мм
- Картридж: керамічний, ∅ 35 мм
- Тип підведення: Гнучкі шланги 450 мм
- Тип змішувача: висувний вилив
- Тип виливу: поворотний, виносний армований гнучкий шланг
- Аератор: знімний, багаторівневий, із системою економії води
- Тип управління: один важіль
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | Врізний |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Емаль |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Висота виливу | 185 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 202 ₴

