
Кухонна мийка з нержавіючої сталі врізна Fanke Spark SKL 611-62 - з декором
4 386 ₴
- В наявності
- Код: 101.0716.714
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Spark SKL 611-62 (101.0716.714) з нержавіючої сталі - монтаж врізний -
з декором - оборотна
- Модельний ряд: Spark
- Матеріал: Нержавіюча сталь із декором
- Вид: 1 чаша з крилом
- Тип монтажу: врізний в стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- мін. ширина шафи мм: 450
- Габаритні розміри мм: 620х500
- Розмір основної чаші мм: 340х420 глибина 160
- Тощина: 0,8мм
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 10років
- Країна виробник: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 620 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 386 ₴


