
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Fanke Maris MRX 210-40 - вровеннь зі стільницею + врізний в стільницю
12 189 ₴
- В наявності
- Код: 127.0598.745
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Maris MRX 210-40 (127.0598.745) з нержавіючої сталі - монтаж врізний, або у рівень зі стільницею - полірована
- Модельний ряд:Maris
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вигляд: 1 чаша без крила
- Тип монтажу : вровеннь зі стільницею + врізний в стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- Хв. ширина шафи мм: 450
- Габаритні розміри, мм: 440х440
- Розмір основної чаші, мм: 400х400 глибина 180
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 10 років
- Країна виробник: Швейцарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 440 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення мийки | Врізна, під стільницю, в рівень зі стільницею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 189 ₴







