
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Fanke Aton ANX 110-48 - монтаж під стільницю
8 364 ₴
- В наявності
- Код: 122.0204.649
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Aton ANX 110-48 (122.0204.649)з нержавіючої сталі - монтаж під стільницю - полірована
- Модельний ряд:Aton
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вигляд: 1 чаша без крила
- Тип монтажу : під стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- Хв. ширина шафи мм: 600
- Габаритні розміри, мм: 509х429
- Розмір основної чаші, мм: 480х400 глибина 190
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 10 років
- Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 190 мм |
| Довжина мийки | 409 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 509 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування крила | Не обертається |
| Тип встановлення мийки | Під стільницю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 364 ₴

