
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Fanke Smart SRX 611-86 XL
8 619 ₴
- В наявності
- Код: 101.0456.705
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Smart SRX 611-86 XL (101.0456.705) з нержавіючої сталі - монтаж врізний -
полірована - реверсивна
- Модельний ряд: Smart
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вигляд: 1 чаша з крилом
- Тип монтажу : врізний в стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- Хв. ширина шафи мм: 600
- Габаритні розміри, мм: 860х500
- Розмір основної чаші, мм: 450х400 глибина 200
- Комплектація: вентиль-ексцентрик 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 10 років
- Країна виробник: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Полірована |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 860 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Так |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 619 ₴

