
Мийка для кухні Franke Sirius SID 110-34 (144.0649.548) з тектонайту - монтаж під стільницю - колір Чорний
8 313 ₴
- В наявності
- Код: 144.0649.548
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Sirius SID 110-34 (144.0649.548) з тектонайта під стільницю
колір Чорний
- Модельний ряд: Sirsus
- Матеріал: Tectonite/Тектонайт
- Вигляд: 1 чаша без крила
- Тип монтажу : під стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- Хв. ширина шафи мм: 450
- Габаритні розміри, мм: 365х440
- Розмір основної чаші, мм: 340х410 глибина 200
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 10 років
- Країна виробник: Словаччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Тектонайт |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 365 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування крила | Не обертається |
| Тип встановлення мийки | Під стільницю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 313 ₴

