
Мікрохвильова піч з грилем Franke Smart FSM 25 MW (131.0627.471) нержавіюча сталь/чорне скло
21 318 ₴
- В наявності
- Код: 131.0627.471
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч з грилем Franke Smart FSM 25 MW (131.0627.471) нержавіюча сталь/чорне скло
- Тип мікрохвильової печі: з грилем
- Тип дисплея: цифровий LED (білий колір)
- Кількість функцій: 3
- Кількість автоматичних програм: 8
- Функція розморожування: за часом або масою
- Режим грилю: соло та комбінований
- Внутрішній корисний об'єм: 25л
- Потужність мікрохвиль: 900Вт
- Потужність грилю: 1000Вт.
- Потужність підключення: 1450Вт
- Максимальний струм: 6,7А
- Комплектація: підставка для гриля, тарілка, що обертається, 315мм в діаметрі.
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вбудована техніка | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Елементи управління | Тактові |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1450 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Тактовое |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 380 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 318 ₴


