
Посудомийна машина Franke FDW 614 E5P E (117.0694.396) 60см
30 039 ₴
- В наявності
- Код: 117.0694.396
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посудомийна машина Franke FDW 614 E5P E (117.0694.396) 60см
- Тип керування: електронне
- Кількість комплектів посуду: 14 к-тоа
- Тип дисплея: LED
- Світло на підлогу: ні
- Система сушіння: статична
- Список програм: Еко, Інтенсивне миття, Змішане миття, Прискорене 28', Швидке миття та сушіння
- Можливість використання таблеток: ні
- Можливість відкладеного запуску: ні
- Половинне завантаження: ні
- Кількість кошиків: 2
- Верхній кошик змінної висоти:Так
- Система захисту від протікання: перелив
- Рівень шуму, дБ: 46
- Клас енергоефективності (новий стандарт): Е
- Клас миття: А
- Клас сушіння: А
- Довжина електричного кабелю: 130см
- Напруга: 220-230Вт
- Струм: 10А
- Частота струму: 50Гц
- Номінальна потужність підключення: 1900Вт
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 820 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Відстрочка старту | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Можливість регулювання висоти верхньої корзини | Так |
| Половинне завантаження | Ні |
| Промінь на підлозі | Ні |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Тип захисту від протікання | корпус |
| Функція автовідключення | Так |
| Програми мийки | |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Стандартна програма | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 039 ₴


