
Кухонна витяжка Franke Neo FNO 905 BK (330.0591.773) Чорне скло
27 438 ₴
- В наявності
- Код: 330.0591.773
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Franke Neo FNO 905 BK (330.0591.773) Чорне скло
- Тип: настінна, похила
- Ширина витяжки: 90см
- Кількість швидкостей: 3+інтенсивний режим
- Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 мм від електричної / 450 мм від газової
- Тип управління: Cенсорне управління Touch Control
- Продуктивність згідно з DIN IEC 6159 макс.: 470 м³/год.
- Вільний вихід повітря: 1335 м³/год.
- Рівень шуму (Дб) згідно DIN EN 60704-3 хв: 47дБ
- Рівень шуму (Дб) згідно з DIN EN 60704-3 макс.: 57дБ
- Потужність двигуна (Вт): 270
- Загальна потужність (Вт): 272
- Освітлення (Вт): LED 1х2
- Розмір вихідного отвору: 150мм
- Клас споживання електроенергії: B
- Живлення: 220-240В, 50Гц
- Вугільний фільтр: в комплекті
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 1335 куб.м/год |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 898 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Таймер | Так |
| Фільтр | вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 344 мм |
| Мінімальна висота | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 438 ₴






