
Кухонна мийка Franke Basis BFG 651 (114.0720.002) гранітна - врізна - оборотна - колір Онікс
12 189 ₴
- В наявності
- Код: 114.0720.002
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Basis BFG 651 (114.0720.002) гранітна - врізна - оборотна - колір Онікс
- Модельний ряд: Basis
- Матеріал: Граніт\Fragranite
- Вид: 1,5 чаші з крилом
- Тип монтажу: врізний в стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 2
- мін. ширина шафи мм: 600
- Габаритні розміри мм: 970х500
- Розмір основної чаші мм: 340х420 глибина 200
- Розмір додаткової чаші мм: 150х290 глибина 100
- Комплектація: вентиль-ексцентрик 3 1/2", кріплення, сифон,
- Гарантія: 10років
- Країна виробник: Словаччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 970 мм |
| Довжина чаші мийки | 420 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Так |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 189 ₴

