
Кухонна мийка Franke Maris MRX 210-50 TL нержавіюча сталь - монтаж врізний, або в рівень зі стільницею
15 198 ₴
- В наявності
- Код: 127.0598.750
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Maris MRX 210-50 TL (127.0598.750) нержавіюча сталь - монтаж врізний, в рівень або під стільницю - матова
- Модельний ряд: Maris
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вигляд: 1 чашf без крила
- Тип монтажу: врізний в стільницю або рівень зі стільницею
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- мін. ширина шафи мм: 600
- Габаритні розміри мм: 530х510
- Розмір основної чаші мм: 500х400 глибина180
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення та сифон
- Гарантія: 10років
- Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Матова |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 510 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 530 мм |
| Ширина чаші мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування крила | Не обертається |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 198 ₴



