
Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-62 TL гранітна - врізна - крило зліва - колір Black Edition
10 455 ₴
- В наявності
- Код: 114.0699.240
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-62 TL (114.0630.455) гранітна - врізна - крило зліва - колір Онікс
- Модельний ряд: Centro
- Матеріал: Fragranite/Фраграніт
- Вид: 1 чаша з крилом
- Тип монтажу : врізний в стільницю
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- мін. ширина шафи мм: 450
- Габаритні розміри мм: 620х500
- Розмір основної чаші мм: 390х400 глибина 200
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення, сифон
- Гарантія: 10 років
- Країна виробник: Словаччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зверху |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 620 мм |
| Довжина чаші мийки | 400 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 390 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black Edition |
| Виверження під розчинник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 455 ₴

