
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-37 TL (114.0668.864) гранітна - врізна - колір Чорний матовий
9 435 ₴
- В наявності
- Код: 114.0668.864
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-37 TL (114.0668.864) гранітна - врізна - колір Чорний матовий
- Модельний ряд: Mris
- Матеріал: Граніт\Fragranite
- Вигляд: 1 чаша
- Тип монтажу: на стільницю, в рівень зі стільницею
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- мін. ширина шафи мм: 450
- Габаритні розміри мм: 410х510
- Розмір основної чаші мм: 370х400 глибина 200
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення, сифон,
- Гарантія: 10років
- Країна виробник: Словаччина
купити мийку франку недогого.
купити гранітну мийку mrg 610-37 TL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зверху |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 410 мм |
| Довжина чаші мийки | 370 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 560 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 435 ₴


