
Кухонна витяжка Franke Maxima FTC 926L (110.0275.346) нерж. сталь/сіра емаль, вбудована телескоп., 90см
19 125 ₴
- В наявності
- Код: 110.0275.346
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Franke Maxima FTC 926L/FTC 926 LED0/FTC 926 XS V2 (110.0275.346) нерж. сталь/сіра емаль вбудована телескопічна, 90 см
- Тип: телескопічна
- Ширина витяжки: 90см
- Кількість швидкостей: 3+інтенсивний режим
- Рекомендована відстань від варильної поверхні: 450 мм від електричної / 650 мм від газової
- Тип управління: електронне
- Продуктивність згідно DIN IEC 6159 макс.: 650 м³/год.
- Вільний вихід повітря: 1236 м³/година
- Рівень шуму (Дб) згідно DIN EN 60704-3 хв: 53дБ
- Рівень шуму (Дб) згідно DIN EN 60704-3 макс.: 71дБ (інтенсивний режим)
- Потужність двигуна (Вт): 275
- Тиск (Па): 420
- Ефективність фільтрації жиру: 75,1%
- Освітлення (Вт): 2х20
- Розмір вихідного отвору: 150/120мм
- Клас споживання електроенергії:
- Живлення: 220-240В, 50Гц
- Вугільний фільтр: не включений до комплекту
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Продуктивність витяжки | 1236 куб.м/год |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 898 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Споживана потужність | 275 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Максимальна висота | 260 мм |
| Мінімальна висота | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 125 ₴

