
Кухонний змішувач Franke OLD-ENGLAND (115.0028.205) Латунь
8 976 ₴
- В наявності
- Код: 115.0028.205
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач Franke OLD-ENGLAND (115.0028.205) Латунь
- Монтажний отвір: 35мм
- Кут обертання: 360°
- Висота змішувача: 290мм
- Висота виливу: 209мм
- Довжина виливу: 215мм
- Картридж: керамічний, ∅ 35 мм
- Тип підведення: Гнучкі шланги 420 мм
- Тип змішувача: поворотний вилив,
- Тип виливу: поворотний вилив,
- Аератор: структура сот
- Тип управління: один важіль
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | Врізний |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Висота виливу | 209 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 976 ₴

