
Кухонна мойка Franke MRG 110-37 гранітна - монтаж під столом /запідліцо зі столашницею-кольор Серий камінь
10 200 ₴
- В наявності
- Код: 125.0701.773
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Maris MRG 110-37 (125.0701.772) гранітна — монтаж під стільницю/подобання зі стільницею — колір Онікс
- Модельний ряд: Mris
- Материал: Гранит\Fragranite
- Тип: 1 чаша
- Тип монтажу: під стільницю, у рівень зі стільницею
- Під'єднання пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 1
- Мін. ширина шафи мм: 450
- Габаритні розміри мм: 403х433
- Розмір основної чаші мм: 370х400 глибина 200
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення, сифон,
- Гарантія: 10 років
- Країна-виробник: Словаччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 433 мм |
| Довжина чаші мийки | 370 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 403 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий камінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴


