
Кухонна мийка Franke Antea AZG 661-E (114.0499.223) гранітна - врізна - кутова - колір Онікс
14 280 ₴
- В наявності
- Код: 114.0499.223
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Antea AZG 661-E (114.0499.223) гранітна - врізна - кутова - колір Онікс
- Модельний ряд: Antea
- Матеріал: Граніт\Fragranite
- Вид: 1,5 чаші з крилом
- Тип монтажу: врізна в стільницю, в кутову шафу
- Підключення пмм: Так
- Монтаж дозатора: Так
- Кількість чаш: 2
- мін. ширина шафи мм: 800
- Габаритні розміри мм: 960х500
- Розмір основної чаші мм: 482х442, глибина 215
- Розмір додаткової чаші мм: 300х235 глибина 115
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення, сифон, коландер
- Гарантія: 10років
- Країна виробник: Словаччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Трапецієподібна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Довжина мийки | 960 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 800 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Так |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 280 ₴

