
Кухонний змішувач Franke Active J з витяжним виливом і функцією душу чорний матовий
18 309 ₴
- В наявності
- Код: 115.0653.404
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач Franke Active J з витяжним виливом та функцією душу з ламінарним потоком води (115.0653.401) Хром
- Монтажний отвір: 35мм
- Кут обертання: 180°
- Висота змішувача: 388мм
- Висота виливу: 189мм
- Довжина виливу: 227мм
- Картридж: керамічний, ∅ 35 мм
- Тип підведення: Гнучкі шланги 450 мм
- Тип змішувача: висувний вилив
- Тип виливу: висувний вилив 150мм + режим душу + ламінарний потік води + еко картридж
- Аератор: знімний, багаторівневий, із системою економії води
- Тип управління: один важіль
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | Врізний |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Висота виливу | 189 мм |
| Довжина виливу | 227 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 309 ₴


