
Змішувач Franke Lina Semi-pro з гнучким виливом і функцією душу Чорний
8 619 ₴
- В наявності
- Код: 115.0626.085
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач Franke Lina з гнучким виливом і функцією душу (115.0626.085) Чорний
- Монтажний отвір: 35мм
- Кут повороту: 150 °
- Висота змішувача: 410 мм
- Висота вилива: 140 мм
- Довжина вилива: 205 мм
- Картридж: керамічний, ∅ 35 мм
- Тип підводки: гнучкі шланги 450 мм
- Тип змішувача: гнучкий вилив, + режим душа
- Тип виливу: поворотний, виносний армований гнучкий шланг 150см
- Аератор: з'ємний, багаторівневий, з системою економії води
- Тип управління: один ричаг
- Гарантія: 2 роки
- Страна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | Врізний |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Висота виливу | 140 мм |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 619 ₴


