
Кухонна мийка Franke Maris MRG 651-78 (114.0565.124) гранітна - врізна - оборотна - колір Сірий камінь
10 455 ₴
- В наявності
- Код: 114.0565.124
+380 (67) 276-93-02
Русланповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Franke Maris MRG 651-78 (114.0565.124) гранітна - врізна - оборотна - колір Сірий камінь
- Модельний ряд: Maris
- Матеріал: Граніт\Фраграніт
- Вид: 1,5 чаші з крилом
- Тип монтажа : врізної в столешницу
- Підключення пмм: Да
- Монтаж дозатора: Да
- Кількість чаш: 2
- Мін. ширина шафи мм: 600
- Габаритні розміри мм: 780х500
- Розмір основної чаші мм: 350х425 глибина 200
- Розмір додаткової чаші мм: 160х302 глибина 120
- Комплектація: вентиль 3 1/2", кріплення, сифон,
- Гарантія: 10лет
- Страна виробник: Словаччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Довжина чаші мийки | 425 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 350 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 455 ₴

